درباره ما

راه حلی برای خرید آسان و مطمئن 

مغازه داران، پیمانکاران، کارخانه ها، واحد های تولیدی و ...

امروزه راه بقا، رشد و رقابت در بازار انطباق با شرایط جامعه مدرن است. همه صاحبان مشاغل سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و مشاغل خود هستند. امروزه بهای زمان با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای زمان خود برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. هوشمندی صاحبان مشاغل و بنگاه های اقتصادی و شرکت های پیشرو آنها را مجاب کرده است تا با تغییر در الگوهای قدیمی و با بهره وری از روش ها و امکانات هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر به حرفه خود رونق ببخشند.
امروز برای بیشتر فرآیند های اقتصادی راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای فرآیند های تأمین و تدارکات در هر نوع فعالیت اقتصادی.
زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو ‏تر، هوشمندانه‏‌تر، ارزان تر، ساده تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تر است. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود

فروشگاه اینترنتی ابزارش با مأموریت بهبود شیوه های نوین تأمین کالای بنگاه های اقتصادی و با بهره گیری از نیروهای متخصص و اعتبار دیرینه در بازار یراق و ابزار تهران، این امکان را برای همکاران و کلیه بنگاه های اقتصادی مرتبط فراهم آورده تا با کمترین هزینه زمانی و مالی هر روز بهترین خرید خود را تجربه کنند.